Skip Navigation

Strona: https://marea.sopot.pl/pl/

Branża: Hotelarska

Miasto: Sopot

Willa Marea, która oferuje noclegi w nadmorskim Sopocie, wymagała odświeżenia swojej strony internetowej. Ich poprzednia witryna wykorzystywała przestarzałe technologie, również wizualnie odstawała od obecnych standardów. Zostaliśmy też poproszeni o przygotowanie projektu folderu reklamowego oraz banerów marketingów, wykorzystywanych przy promocji AdWords.

 

Przygotowaliśmy projekt graficzny strony głównej z widokiem na trzy różne urządzenia (telefony/smartfony, tablety oraz komputery). Razem z projektem przesłaliśmy wizualizację. Przy projektowaniu wzięliśmy pod uwagę to, aby na każdym urządzeniu, strona była jak najbardziej funkcjonalna.

Zastosowaliśmy dla smartfonów dolne menu, które jest najlepiej dostępne podczas trzymania telefonu jedną ręką. Jest ono rozwijane do góry, na wierzchu pozostawiliśmy najważniejsze 3 odnośniki.

Na tablety, menu również rozwijane, tym razem jednak dostępne jest ono na górze, jego wygląd zaprezentowaliśmy na jednej z wizualizacji. Menu na komputerach, jest już pełne od samego początku i widoczne cały czas podczas przewijania strony.

Zabraliśmy się do dalszej pracy, w przeciągu kilku dni wysłaliśmy klientowi projekt graficzny podstron do oceny, po ich akceptacji przeszliśmy do kodowania. Po akceptacji projektu, przesłaliśmy klientowi link do wersji testowej strony, gdzie mógł na bieżąco śledzić postępy pracy.

Dla klienta przygotowaliśmy również folder reklamowy, który stylistycznie nawiązywał do strony internetowej, aby zachować spójność i skojarzenie danych kolorów oraz form prezentowania informacji z marką.