Skip Navigation

Altiga — to firma zajmująca się usługami budowlanymi, która w przyszłości chce przekształcić się w spółkę deweloperską. Klient przychodząc do nas był otwarty na różne pomysły i zaufał naszemu doświadczeniu.

Przygotowaliśmy identyfikację wizualną, w której zawarliśmy:

— logo
— wizytówki
— stopkę mailową
— pieczątkę
— papier firmowy
— prostą wizerunkową stronę www z danymi kontaktowymi

Mocnym punktem naszego klienta jest solidność i terminowość, wzbudza zaufanie. Zaprojektowana przez nas identyfikacja miała również nawiązywać do profesjonalizmu oraz gwarancji powierzonego zadania.

Biorąc pod uwagę kierunek, który w przyszłości chce obrać klient, postanowiliśmy skupić się na tym aby identyfikacja była przede wszystkim elegancka i minimalistyczna.

Po określonym wcześniej terminie, przedstawiliśmy 3 wersje logo, z których klient wybrał jedną z możliwością jej dopracowania. Przesłaliśmy nowy projekt, w kilku wersjach do używania na różnych wielkościach i tłach, księgę znaku oraz pierwsze wzory wizytówek dwustronnych. Klientowi spodobał się kierunek mocno minimalistyczny który obraliśmy. Przesłaliśmy poprawione wizytówki, kilka wizualizacji, papier firmowy, projekt pieczątki.